www.Katalog-Stron.pl

jest starannie moderowanym polskim katalogiem, przyjaznym wyszukiwarkom, co stanowi jego fundamentalną podstawę. Wpisy do katalogu przyjmowane są na czas nieokreślony. Dokładamy wszelkich starań aby zawartość wpisów trafiała w potrzeby odbiorców.

Multikody do wielu katalogów stron


Kategoria: Edukacja

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiegoż WarszawaAgnieszka Kamola-Kwiatkowska - tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa, Ursynów, Natolin.
Usługi obejmują: tłumaczenia w kombinacjach językowych polski-ukraiński, ukraiński-polski, tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione, poświadczanie dokumentów, tryb zwykły lub przyspieszony.
Krótkie terminy, atrakcyjne ceny, bezpłatna, szacunkowa wycena tłumacze

http://www.przysieglyukrainskiego.plPruszków Piastów - Centrum Rozwoju Doroslego i DzieckaKiedy dziecko ma problemy w szkole, przynosi złe oceny mimo tego że wiele się uczy, to należy szukać przyczyny tego problemu. Możliwe że jedną z nich jest dysgrafia, dysleksja lub dyskalkulia. Umiejętnie dobrana terapia pozwala nie tylko poznać te przyczyny, ale im przeciwdziałać. Pedagog Pruszków na ma swoim koncie dużą liczbę sukcesów z naprawdę ciężkimi przypadkami. Dziś d

http://gabinetpruszkow.pl/Effective English - blog o nauce języka angielskiegoStrona stworzona dla osób, które pragną szybkich efektów w nauce języka angielskiego. Regularnie zamieszczamy na niej wpisy związane z zawiłościami językowymi, rozwiązujemy problemy z gramatyką i słownictwem.

http://effective-english.plTrening antystresowyż szkoleniaż leczenie stresu warszaważstres leczenieInteresuje Cię leczenie stresu w Warszawie? Zachęcamy do zapoznanie się z ofertą naszej Akademii. Proponujemy trening antystresowy, szkolenie, które dzięki wdrożonym technikom uważności pomoże zrozumieć i rozpoznać źródła stresu. Trening antystresowy to także praktyczne ćwiczenia o udowodnionym działaniu, które, gdy wiemy już co nas stresuje, pomogą zwalczyć ten stan. Dotyczy

http://www.stopstres.com.plPsycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - Terapia Poznawczo BehawioralnaPsycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości.

Na stronie znajdziecie Państwo wartościowe informacje na temat rozpoznania i leczenia depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i

http://www.pomoc-psychologa.plCoachTrenerka Izabela Janusz - Coaching i szkoleniaCoachTrenerka oferuje profesjonalne sesje coachingowe oraz szkolenia zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
Chcesz podnieść swoją efektywność w działaniu? Szybko i skutecznie osiągać założone cele? Określić obszary które wymagają poprawy?
Coaching to jedna z najefektywniejszych metod które wspierają wzrost potencjału i podnoszą jakość funkcjonowania i działania.
<

http://www.coachtrenerka.plSzczęsliwa Gwiazdeczka | Przedszkole w Ożarowie MazowieckimJesteśmy żłobkiem i przedszkolem zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Ożarowa Mazowieckiego. Bogata oferta zajęć, przestronne sale, wykwalifikowana kadra, duży plac zabaw

http://www.gwiazdeczka.com.plSzkoła Języków Obcych Anglomania ZabrzeAnglomania oferuje kursy języka angielskiego na terenie miasta Zabrze.
W ofercie znajdą Państwo standardowe kursy angielskiego, kursy przygotowujące do egzaminów takich jak sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura pisemna i ustna z języka angielskiego. W ofercie znajdą Państwo jeszcze dostosowane kursy indywidualne oraz sezonowe warsztaty językowe.

Anglomania wyr

http://http://www.anglomania.euPsychoterapeuta, Psycholog, Coach - mgr Robert Gutkowski. Rzeszów, Dębica.Psychoterapia: - nerwic - depresji - zaburzeń psychosomatycznych - zaburzeń odżywiania. Coaching: - life coaching - coaching rodzicielski.

http://www.psychoterapia-coaching.euŻłobek Stokrotka w OlsztynieSerdecznie zapraszamy na stronę naszego żłobka. Stokrotka zapewnia całodobową opiekę wraz z wyżywieniem ponadto zabawy ogólnorozwojowe, pościel, tańce imprezy, ubezpieczenie

http://stokrotka.olsztyn.meDarmowa platforma szkoleniowa Doszkalaj.plDarmowe szkolenia, darmowe kursy online. 12 kategorii tematycznych dostępne 24h. Zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe bez opłat.

http://doszkalaj.plDARO Nauka Jazdy Szczecin. Prawo Jazdy SzczecinDaro nauka jazdy oferuje szkolenia z zakresu prawa do jazdy i kursów na ciężarówki. Wykonujemy również badania kierowców w zaprzyjaźnionej przychodni. Zapraszamy na następny kurs prawa jazdy do szkoły DARO.

http://daro-nauka-jazdy.pl/