www.Katalog-Stron.pl

jest starannie moderowanym polskim katalogiem, przyjaznym wyszukiwarkom, co stanowi jego fundamentalną podstawę. Wpisy do katalogu przyjmowane są na czas nieokreślony. Dokładamy wszelkich starań aby zawartość wpisów trafiała w potrzeby odbiorców.

Prezentacja folderu wwww.katalog-stron.pl


Kategoria: Edukacja

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiegoż WarszawaAgnieszka Kamola-Kwiatkowska - tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa, Ursynów, Natolin.
Usługi obejmują: tłumaczenia w kombinacjach językowych polski-ukraiński, ukraiński-polski, tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione, poświadczanie dokumentów, tryb zwykły lub przyspieszony.
Krótkie terminy, atrakcyjne ceny, bezpłatna, szacunkowa wycena tłumacze

www.przysieglyukrainskiego.plPruszków Piastów - Centrum Rozwoju Doroslego i DzieckaKiedy dziecko ma problemy w szkole, przynosi złe oceny mimo tego że wiele się uczy, to należy szukać przyczyny tego problemu. Możliwe że jedną z nich jest dysgrafia, dysleksja lub dyskalkulia. Umiejętnie dobrana terapia pozwala nie tylko poznać te przyczyny, ale im przeciwdziałać. Pedagog Pruszków na ma swoim koncie dużą liczbę sukcesów z naprawdę ciężkimi przypadkami. Dziś d

gabinetpruszkow.pl/Effective English - blog o nauce języka angielskiegoStrona stworzona dla osób, które pragną szybkich efektów w nauce języka angielskiego. Regularnie zamieszczamy na niej wpisy związane z zawiłościami językowymi, rozwiązujemy problemy z gramatyką i słownictwem.

effective-english.plTrening antystresowyż szkoleniaż leczenie stresu warszaważstres leczenieInteresuje Cię leczenie stresu w Warszawie? Zachęcamy do zapoznanie się z ofertą naszej Akademii. Proponujemy trening antystresowy, szkolenie, które dzięki wdrożonym technikom uważności pomoże zrozumieć i rozpoznać źródła stresu. Trening antystresowy to także praktyczne ćwiczenia o udowodnionym działaniu, które, gdy wiemy już co nas stresuje, pomogą zwalczyć ten stan. Dotyczy

www.stopstres.com.plPsycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - Terapia Poznawczo BehawioralnaPsycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości.

Na stronie znajdziecie Państwo wartościowe informacje na temat rozpoznania i leczenia depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i

www.pomoc-psychologa.plCoachTrenerka Izabela Janusz - Coaching i szkoleniaCoachTrenerka oferuje profesjonalne sesje coachingowe oraz szkolenia zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
Chcesz podnieść swoją efektywność w działaniu? Szybko i skutecznie osiągać założone cele? Określić obszary które wymagają poprawy?
Coaching to jedna z najefektywniejszych metod które wspierają wzrost potencjału i podnoszą jakość funkcjonowania i działania.
<

www.coachtrenerka.plSzczęsliwa Gwiazdeczka | Przedszkole w Ożarowie MazowieckimJesteśmy żłobkiem i przedszkolem zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Ożarowa Mazowieckiego. Bogata oferta zajęć, przestronne sale, wykwalifikowana kadra, duży plac zabaw

www.gwiazdeczka.com.plSzkoła Języków Obcych Anglomania ZabrzeAnglomania oferuje kursy języka angielskiego na terenie miasta Zabrze.
W ofercie znajdą Państwo standardowe kursy angielskiego, kursy przygotowujące do egzaminów takich jak sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura pisemna i ustna z języka angielskiego. W ofercie znajdą Państwo jeszcze dostosowane kursy indywidualne oraz sezonowe warsztaty językowe.

Anglomania wyr

http://www.anglomania.euPsychoterapeuta, Psycholog, Coach - mgr Robert Gutkowski. Rzeszów, Dębica.Psychoterapia: - nerwic - depresji - zaburzeń psychosomatycznych - zaburzeń odżywiania. Coaching: - life coaching - coaching rodzicielski.

www.psychoterapia-coaching.euŻłobek Stokrotka w OlsztynieSerdecznie zapraszamy na stronę naszego żłobka. Stokrotka zapewnia całodobową opiekę wraz z wyżywieniem ponadto zabawy ogólnorozwojowe, pościel, tańce imprezy, ubezpieczenie

stokrotka.olsztyn.meDarmowa platforma szkoleniowa Doszkalaj.plDarmowe szkolenia, darmowe kursy online. 12 kategorii tematycznych dostępne 24h. Zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe bez opłat.

doszkalaj.plDARO Nauka Jazdy Szczecin. Prawo Jazdy SzczecinDaro nauka jazdy oferuje szkolenia z zakresu prawa do jazdy i kursów na ciężarówki. Wykonujemy również badania kierowców w zaprzyjaźnionej przychodni. Zapraszamy na następny kurs prawa jazdy do szkoły DARO.

daro-nauka-jazdy.pl/